Naudojimosi svetainės sąlygos

1. Šios svetainės naudojimo sąlygos („Sąlygos”) yra išleistos įmonės MWT Solutions S.A. („MWTS”) įsikūrusios Poznanėje, adresu Szyperska g. 14, 61-745 Poznanė, įregistruotos Nacionalinio įmonių registro 8 komercinė skyrius, naudojant jos priskirtą identifikacinį mokesčių PL7781451059 numerį ir REGON numerį 300721670.

2. Sąlygos nustato sąlygas, kuriomis MWTS suteikia galimybę nemokamai naudotis MWTS ir jos padalinio svetainėmis („Svetaine”), įskaitant jame esantį turinį ar įrankius arba teikiamas paslaugas.

3. Šios svetainės naudojimas reiškia sutikimą būti pririštam prie šių Sąlygų sąlygų. Jei nesutinkate su Sąlygų sąlygomis, tolesnis svetainės naudojimas neleidžiamas.

4. Visos svetainės teisės priklauso MWTS, o atskiros jos turinio dalies teisės priklauso MWTS arba fizinėms ar juridinėms asmenims, kurių medžiagos teisėtai pateikiamos svetainėje.

5. Paslaugos ir turinys, prieinamas svetainėje, yra prieinami visiems lankytojams, išskyrus paslaugas ar turinį, reikalaujantį registracijos, kaip aiškiai nurodyta atitinkamoje puslapio dalyje.

6. Naudojantis svetaine, vartotojo IT sistemoje įdiegiami slapukai identifikacijai ir statistiniais tikslais. Daugiau informacijos apie MWTS naudojamus slapukus rasite privatumo politikoje, prieinamoje svetainėje.

7. Svetainės vartotojai turi teisę naudotis per ją prieinamomis medžiagomis tik apimtyje, vadinamoje teisinga naudojimo apimtimi, reglamentuojama autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo nuostatomis (2006 m. įstatymo žiniose, Nr. 90, straipsnis 631, pakeistas).

8. Svetainė naudojama per viešai prieinamą internetą, kuris savo prigimtimi negarantuoja vartotojo ir MWTS patikimumo ar konfidencialumo ryšio, įskaitant perduodamų informacijos turinį ir vartotojo duomenų konfidencialumą.

9. MWTS deda visas pastangas užtikrinti, kad svetainė visada būtų nuolat ir visiškai prieinama, bet to nesaugo ir neatsako už jos prieinamumą.

10. Svetainės naudojimas ir jose esančio turinio, įrankių ar paslaugų naudojimas leidžiamas tik asmeniniam naudojimui, siekiant tikslų, atitinkančių svetainės tikslą ir teisės aktų, Sąlygų ir gerųjų praktikos nuostatų. Ypač draudžiama naudoti juos bet kokia organizuota komercine ar nekomercine veikla be MWTS raštiško sutikimo.

11. Skundai ir pastabos dėl svetainės veikimo ir prieinamo turinio, įrankių ir paslaugų turi būti pateikti el. paštu marketing@mwtsolutions.eu. Skundas turi apimti bent vardą, pavardę, el. pašto adresą, taip pat išsamų aplinkybių ir nesklandumų, kurie yra skundo priežastis, aprašymą, kitaip MWTS gali nepriimti skundo. Skundai bus svarstomi per 14 dienų nuo jų gavimo. Skundą pateikęs asmuo bus informuotas el. paštu apie skundo išsprendimą.

12. MWTS deda visas pastangas užtikrinti, kad svetainėje teikiami įrankiai ir paslaugos būtų prieinami ir veiktų tinkamai visada, bet MWTS neatsako už jų neteisingo veikimo ar neprieinamumo bet kuriuo metu padaromas pasekmes, įskaitant pasekmes, kylančias iš įrankių ir paslaugų naudojimo.

13. MWTS deda visas pastangas užtikrinti, kad svetainėje paskelbtas turinys būtų naujausias, tikslias ir nuolat prieinamas, tačiau MWTS neatsako už bet kokių pasekmių, kylančių iš pasenusio, neaktualaus, netikslių ar neatitinkančio realaus būklės turinio, taip pat jo neprieinamumo bet kuriuo metu, įskaitant bet kokias pasekmes, kylančias iš jūsų pasitikėjimo šiuo turiniu.

14. MWTS deda visas pastangas užtikrinti, kad svetainė būtų laisva nuo kenkėjiškų programų, bet MWTS neatsako už pasekmes, kylančias iš svetainių naudojimo vartotojo IT sistemoje, įskaitant techninę infrastruktūrą ir duomenis.

15. MWTS neatsako už netinkamo svetainės naudojimo pasekmes, įskaitant registracijos blokavimo ar atšaukimo MWTS pasekmes.

16. MWTS neatsako už teisinės, finansinės ar kitos pasekmes, kylančias iš vartotojo naudojimosi informacija, paskelbta svetainėje. MWTS neatsako už jokias žalas ar nuostolius, įskaitant vartotojo ar trečiųjų asmenų prarastus pelną, susijusį bet kokiu būdu su šios informacijos naudojimu, įskaitant sprendimus individualiais atvejais. Jūsų svetainės naudojimas vyksta jūsų rizika.

17. MWTS neatsako už operatorių, teikiančių ryšį su svetaine, tinkamą veikimą, tiek MWTS, tiek ir svetainę naudojančių asmenų pusėje.

18. MWTS turi teisę bet kuriuo metu keisti Sąlygas. Sąlyklių pakeitimas nereikalauja išankstinio įspėjimo ir įsigalioja naujos Sąlygų versijos paskelbimo svetainėje. Jei nesutinkate su Sąlyklių pakeitimu, tolesnis svetainės naudojimas neleidžiamas.

19. MWTS gali bet kuriuo metu keisti svetainėje prieinamo turinio apimtį ar tipą, taip pat praplėsti, pakeisti, riboti ar nutraukti pasiūlyti kai kuriuos funkcionalumus ar visus svetainėje prieinamus įrankius ar paslaugas.

20. MWTS pasilieka teisę privalomojo Sąlygų turinio interpretacijai.

21. MWTS neatsako už svetainėms, priklausančioms kitoms įmonėms, turinį, veikimą ir saugumą ar kitas tokioms svetainėms, prie kurių šioje svetainėje paskelbti nuorodos. Šios svetainės veikia nepriklausomai ir bet kokia forma nekontroliuojamos MWTS. Rekomenduojame, kad lankydamiesi kitose svetainėse, perskaitytumėte jų savininko privatumo politiką ir naudojimosi sąlygas.

22. Visi ginčai, kylantys iš svetainės naudojimo, jei nesuderinami draugiškai, bus sprendžiami bendro teismo, turinčio vietinę ir objektyvią jurisdikciją.